ART of CANNABIS

CANNAcore to nie tylko marka. Przedstawiamy konopie w zupełnie innym wizerunku - w ich artystycznym i nieco bardziej wyrafinowanym wydaniu. 
Od samego początku współpracujemy z wieloma genialnymi artystami, kompozytorami, fotografami i grafikami. 

Sztuka jest królową wszystkich nauk przekazujących wiedzę wszystkim pokoleniom świata.

Leonardo da Vinci
166200865_195743065352256_6137009245934306840_n

Tomasz Gawroński

Tving Stage Design

Na co dzień artysta wizualny, założyciel Tving Stage Design. Dzięki pracy w branży wizualnej jest blisko muzyki elektronicznej przez ponad dekadę. TSD to 10 letnia marka, która skupiona jest głównie na minimalizmie w tworzeniu instalacji, projekcji video mappingowych, jak również projektów scenograficzno ledowych oraz laserowych. Swoje realizacje prezentował m.in. w Meksyku, Rosji, Niemczech, Wielkiej Brytanii czy Rumunii. Każdą produkcje traktuje jako ważny dla słuchacza / odbiorcy experience, którym ma być muzyka i oprawa sceniczna. Tving to w pełni sztuka wizualna związana z artystami takimi jak Emika, Rachel Lyn, Michał Jabłoński czy Pleq; festiwalami takimi jak Mayday Poland, Tauron Nowa Muzyka oraz instytucjami kultury, np. warszawskim Teatrem Narodowym. 

Tomasz odpowiadał za montaż i produkcję filmiku „The Essence of CANNAcore” oraz jest autorem animacji logotypu CANNAcore.

MARTYNA-MAJAK-4

Martyna Mayka Majak

Akrobatka powietrzna, tancerka, absolewntka Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej. Jej codzienna praca to przygotowania do występów w teatrach, cyrkach, widowiskach akrobatycznych , galach, eventach w Polsce i na świecie (Jordania, Liban, Węgry, Gruzja, Ukraina, Niemcy, Austria, Francja, Włochy). Finalistka Wschodnioeuropejskiego Festiwalu Cyrku Współczesnego Cyrkulacje w Lublinie, półfinalistka programu "Mam talent". Poszukiwaczka przygód - brala udział w programie "Wipe Out-Wymiatacze " który odbywał się w Buenos Aires w Argentynie i w programie o charakterze surviwalowym "Ekspedycja - Odkrywcy drugiej natury" w filipinskiej jungli. Na codzień mama 8 letniej Niny, milośniczka zwierząt i natury. Jako jedyna w Polsce pracuje na hipnotycznym rekwizycie - aerial spiral.
 
Martyna przygotowała cudowny pokaz akrobatyczny do filmiku "Golden Breath of CANNAcore".
Robert_szczechowiak_CANNAcore

Robert Szczechowiak

Robert jest polskim fotografem z ponad 10 letnim stażem — stale rozwijającym swoje umiejętności. Aktualnie mieszka na terenie Warszawy, pochodzi z Sopotu. Ma duże doświadczenie zdobyte w całej Europie, Miami, Meksyku. Od 2015 roku pracuje na Ibizie jako fotograf. Po licznych podróżach po świecie zdobył doświadczenie, które stara się na co dzień wykorzystywać podczas pracy.

Patryk Kogut

Perfect View

Operator, montażysta i producent video. Założyciel firmy Perfect View, która zajmuje się szeroko pojętą produkcją video. Prywatnie pasjonuje się tworzeniem muzyki co w połączeniu z pasją do video pozwala tworzyć kreatywne i niepowtarzalne obrazy.

Patryk współpracował z nami przy nagraniach i produkcji filmiku "Art of Cannabis - GOLD HEMP OIL" oraz "Golden Breath of CANNAcore"

Paweł Zalewski foto ŁADA

Paweł Zalewski

producent muzyczny

Studiował grę na violi da gamba na Akademii Muzycznej w Krakowie u prof. Marcina Zalewskiego oraz na Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu u Petra Wagnera i Kazimierza Pyzika.  Doskonalił się również na kursach mistrzowskich i lekcjach prywatnych z takimi nauczycielami jak: M. Caudle, B. Hoffman, J. ter Linden, J. Manson, J. Meder, P. Pandolfo.

Współpracuje z zespołami muzyki dawnej: Ars Cantus, Ars Nova, Canor Anticus, Capella Cracoviensis, Collegio di Musica Sacra, Collegium Vocale, Concerto Pollacco, Diletto, Il Giardino Armonico, Narol Baroque, Pandolfis Consort Wien, Orkiestra Złotego Wieku, Sabionetta, La Tempesta, Tempus. .

Oprócz licznych koncertów w Polsce występował również w większości krajów Europy (m.in. w Andorze, Austrii, na Cyprze, w Czechach, w Grecji, Hiszpanii, Niemczech, na Islandii, we Włoszech, na Ukrainie, w Szwajcarii). Nagrał osiem płyt z muzyką dawną z różnymi zespołami.

Paweł Zalewski oprócz gry na violi da gamba zajmuje się również muzyką rozrywkową i użytkową. Jako gitarzysta jest stałym członkiem zespołów Ania Rusowicz, Piotr Zioła, Rita Pax, Alters, . Jako instrumentalista, kompozytor i aranżer współpracuje m.in. z Pauliną Przybysz, Kasią Stankiewicz, Anią Rusowicz. Komponuje ponadto muzykę do filmów animowanych, dokumentalnych, reklamowych i do teatru (stała współpraca z Teatrem Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza w Warszawie).

Projekt bez tytułu-47

Kamil Borzeski

producent muzyczny
Realizator światła urodzony w Pułtusku. Ukończył państwowa szkole muzyczna drugiego stopnia. Wydał utwory w trzech krajach Europy zachodniej w tym album w słynnym Bonzai Records. Animator i twórca filmów.  Kamil odpowiadał za skomponowanie utworu do filmiku „The Essence of CANNAcore”
Andrzej_Karp_CANNAcore

Andrzej Karp

SONUS studio
Ukończył technikum o profilu radiowo-telewizyjnym, następnie studiował w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Rzeszowie, gdzie uzyskał tytuł magistra nauk społecznych. Od momentu ukończenia studiów zajmuje się realizacją dźwięku, produkcją nagrań, kompozycją i działalnością dydaktyczną. Zawód reżysera dźwięku wykonuje jako freelancer, najczęściej w studiach nagraniowych Izabelin Studio, Sonus Studio, Recpublica czy Take 1 Studio. Posiada także własną pracownię kompozytorsko-mikserską. Poza działalnością studyjną zajmuje się realizacją koncertów. Szereg współtworzonych przez niego albumów uzyskał certyfikat platynowej bądź złotej płyty. Andrzej zrealizował nagranie wokalu do filmiku „The Essence of CANNAcore"
Karta zamówienia
Twoje dane osobowe zostaną wykorzystane do przetworzenia zamówienia, zapewnienia obsługi w całej witrynie oraz do innych celów opisanych w naszej Polityce prywatności
Zacznij pisać, aby zobaczyć produkty, których szukasz.

Zaloguj się

Nie posiadasz konta ?